Ana sayfa

Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd.

Çin Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Sertifikalar
çok kaliteli.. bu ikinci siparişim..

—— Jessica Tychowski

Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd.'den sipariş ettiğim plastik levhanın malzemesinden ve baskısından çok memnunum. Çalışmaları çok kolaydı ve yazışmalarımız süreç boyunca kısa ve çok yardımcı oldu. Bu, işimi kazanmak isteyen bir şirket ve onlara daha fazla iş göndereceğim.

—— Tim Van

Dongguan Hengsheng harika! Sahip oldukları yardım ve ürünlerin kalitesi harika, bu şirket hakkında yeterince iyi şeyler söyleyemem, şiddetle tavsiye edilir!

—— Sean Huang

Ben sohbet şimdi

Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd. Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd.
Fabrika dışı yurt Ofis Binası Örnek oda Ekstrüzyon üretim hattı Baskı üretim hattı Üretim astarının kesilmesi Ambalaj Üretim hattı Depo
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
No. Çalışanları : 75~120
Yıllık satış : 6 milliom-10 million
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 90% - 100%

Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd Shipai kasabasında, Donggguan, Guangdong, Çin'de bulunmaktadır.Firmamız 2001 yılında 100'den fazla çalışanı ile 10.000 metrekarelik bir alanı kapsayan fabrikamızda kurulmuştur.

 

Başlıca ürünlerimiz Tıbbi Atık torbaları, Önceden açılmış torbalar, Ekmek/Buz fitilli torbalar, Şekilli torbalar, Endüstriyel ambalajlar için kilitli torbalardır.Ve Mevsimlik Ambalaj poşetleri, İpli çöp poşeti, Kalıp kesim alışveriş poşetleri, günlük kullanım için yumuşak halka saplı alışveriş poşetleri.Torbaların kalitesi, ASTM D1709(Dart testi 165 gramı aşar) ve ASTM D1922'yi (Yırtılma testi 465 gramı geçer) karşılayabilir.2008'den bu yana, %100 çevre dostu pazara hitap etmek için PLA PBAT'tan %100 biyolojik olarak parçalanabilen torbalar veya hardal PBAT malzemesi yapmaya başladık.

 

80'den fazla üfleme, baskı, Bölme, katlama, laminasyon ve kesme makinelerine sahibiz. Üretim alayı kesinlikle ISO9001: 2008 uluslararası kalite yönetim sistemine göredir.Firmamız 2009 yılından itibaren EPI Yetkili biyobozunur ürünler üreticisi olmuştur ve ilgili Hengsheng Polybag şirketimizle her yıl BSCI, SQP & WCA fabrika denetimini geçmiştir.Aynı zamanda promosyon parti malzemeleri için yetkili Walmart,Disney,Target üreticisi olduk.

"Dünyaya özen göstermek" şirketimizin Peşindedir.Birlikte en iyi çabalarımızla, daha fazla müşterinin inancını ve desteğini kazandık.Bu arada biyolojik olarak parçalanabilen çantalarımız ve kart kılıflarımız Kuzey Amerika ve Avrupa'da popülerdir.

Dünyanın her yerinden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz, bizi ziyaret edin ve parlak yaratmak için birlikte çalışın.

İletişim bilgileri
Dongguan Hengsheng Polybag Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Charming Wong

Tel: +86-18928210873

Faks: 86-769-86593138

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)